Іващенко Наталія Володимирівна

Довіреність на представництво інтересів

Довіреність на представництво інтересів

Довіреністю на представництво інтересів є письмовий документ, який видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. У довіреності мають бути чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити представнику, вони мають бути правомірними, конкретними та здійсненними.

Документи

Обов’язковими документами для посвідчення будь-якої довіреності є: паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (інн) та/або сама довіреність у разі перевірки; паспорт необхідний для того, щоб встановити особу, яка звернулася за скоєнням нотаріальної дії; необхідні також дані представника.

Для посвідчення довіреності на представництво інтересів, нотаріусу подаються такі документи – паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (інн) та дані представника-паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (інн), місце реєстрації, в окремих випадках якщо довіреність посвідчується на представництво у судах вказувати їх статус та членство в адвокатському об’єднанні.

Крім обов’язкових вищезгаданих документів, нотаріусу можуть знадобитися й інші документи залежно від того, які права та обов’язки передаються внаслідок таких правовідносин.

Довіреності, видані на ім’я адвокатів, можуть вказувати їх статус та членство в адвокатському об’єднанні.

У тексті документа мають бути зазначені місце та дата його складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження – для юридичної особи) представника та довіреної особи, посади, які вони обіймають.

Варто зазначити, що нотаріус надає послуги не лише з підписання та надання юридичної чинності документу, але може скласти документ із тими пунктами, які необхідні у Вашому випадку.

Як скасувати довіреність?

Особа, яка видала довіреність, за винятком безвідкличної, може в будь-який час її скасувати. Для цього необхідно подати нотаріусу заяву відповідного змісту, при цьому особа, яка видала довіреність і згодом скасувала її, повинна повідомити про це представника, а також відомих їй третіх осіб, для представництва перед якими була видана довіреність.

Зателефонувати

Дізнатися вартість

Відправити запит

UK