Nataliya Volodymyrivna Ivashchenko

Засвідчення вірності копії документа

Засвідчення вірності копії документа
Засвідчення вірності копії документа

Особа який потрібно засвідчити вірність копії документів подає нотаріусу оригінал документу копію якого потрібно засвідчити та документи за якими нотаріус може встановити особу яка до нього звернулась.

Відповідно до чинного законодавства ця дія може вчинятися в будь-якій державній нотаріальній конторі, тобто діє загальне правило територіальної компетенції. Засвідчувати вірність копії документів можуть приватні нотаріуси, а за кордоном – консульські установи. У населених пунктах, де немає нотаріусів, засвідчувати вірність копій документа мають право посадові особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, окрім документів призначених для дії за кордоном.

Із проханням засвідчити вірність документа до нотаріуса може звернутись як сам власник документа так, і (за довіреністю) інша особа, яка повинна мати при собі документ, що посвідчує її, а не громадянина, чиї копії документів будуть засвідчуватись.

Засвідчуючи вірність копій документів, нотаріус в обов’язковому порядку встановлює особу громадянина, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії.

to call

Find out the cost

Send a request

Always!!! there is electricity and internet
* design without surprises
EN