Іващенко Наталія Володимирівна

Засвідчення вірності копії документа

Засвідчення вірності копії документа
Засвідчення вірності копії документа

Особа який потрібно засвідчити вірність копії документів подає нотаріусу оригінал документу копію якого потрібно засвідчити та документи за якими нотаріус може встановити особу яка до нього звернулась.

Відповідно до чинного законодавства ця дія може вчинятися в будь-якій державній нотаріальній конторі, тобто діє загальне правило територіальної компетенції. Засвідчувати вірність копії документів можуть приватні нотаріуси, а за кордоном – консульські установи. У населених пунктах, де немає нотаріусів, засвідчувати вірність копій документа мають право посадові особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, окрім документів призначених для дії за кордоном.

Із проханням засвідчити вірність документа до нотаріуса може звернутись як сам власник документа так, і (за довіреністю) інша особа, яка повинна мати при собі документ, що посвідчує її, а не громадянина, чиї копії документів будуть засвідчуватись.

Засвідчуючи вірність копій документів, нотаріус в обов’язковому порядку встановлює особу громадянина, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії.

Зателефонувати

Дізнатися вартість

Відправити запит

UK